Top01

Daszek Fastlock® 2.0 Balkon

Daszek Fastlock Balkon 2.0 - Druga Fotografia Produktu Daszek Fastlock Balkon 2.0 - Fotografia Produktu

Daszek Fastlock 2.0 Balkon przeznaczony jest do zadaszenia balkonu o szerokości do 1,6 m na ostatnich (najwyższych) kondygnacjach budynków mieszkalnych.

Budowa: Daszek Fastlock 2.0 Balkon zbudowany jest ze stalowej konstrukcji wsporczej oraz Daszka Fastlock 2.0. Całość konstrukcji malowana jest proszkowo na kolor RAL 9006 (kolor srebrny). Pokrycie zadaszenia wykonano z 4 szt. paneli dachowych Fastlock UNI o długości 2,0 m.

Bezpieczeństwo potwierdzone projektem konstrukcyjnym

Zadaszenia Fastlock są opracowane pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników. Produkty zostały sprawdzone pod kątem wytrzymałości, czego potwierdzeniem są projekty konstrukcyjne.

Ochrona płyty balkonowej i stolarki

Zadaszenia Fastlock® chronią płytę balkonową przed destrukcyjnym działaniem wody opadowej. Dotyczy to w szczególności balkonów, które nie mają skutecznej izolacji płyty konstrukcyjnej.

Uszkodzona płyta balkonowa przed zamontowaniem zadaszenia Fastlock®

Płyta balkonowa po zamontowaniu zadaszenia Fastlock® i naprawie uszkodzeń tynków

Daszki Fastlock® chronią stolarkę drzwiową przez bezpośrednim działaniem opadów atmosferycznych. Ma to duży wpływ na trwałość drzwi zwiększając jednocześnie komfort użytkowników.

Drzwi wejściowe do budynku bez żadnej ochrony przed opadami atmosferycznymi

Te same drzwi wejściowe po zamontowaniu Daszka Fastlock® 2.0

Szybki montaż

Zadaszenia Fastlock® są proste i szybkie w montażu. Posługując się załączoną instrukcją oraz podstawowymi narzędziami czas montażu daszków nie przekracza 1-2 godzin.

Łatwy w utrzymaniu w czystości

Dach z paneli jest łatwy w utrzymaniu. Ponieważ materiałem, z którego jest wytwarzany jest milimetrowej grubości poliwęglan lity, nie podlega on zjawisku wewnętrznego zanieczyszczenia glonami, które można spotkać w zadaszeniach wykonanych z przezroczystych płyt komorowych. Panele Fastlock® zamontowane w kształcie łuku są szczególnie łatwe w utrzymaniu, gdyż deszcz z łatwością zmywa z nich kurz i inne zanieczyszczenia.

Poprawia estetykę budynku

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

10 lat gwarancji na pokrycie

Pokrycie systemu Fastlock® objęte jest 10-letnią Imienną Gwarancją Jakości Icopal.

  BMI Icopal

  BMI Icopal Sp. z o.o.
  Światowy Ekspert Hydroizolacji

  4 centra badań i rozwoju w USA i Europie, 38 fabryk i 97 biur handlowych na świecie
  rok zał. 1876

  BMI Icopal Sp. z o.o.
  Laureat
  Wielkiego Złotego Medalu
  Międzynarodowych Targów Poznańskich
  i tytułu "Najlepszy z Najlepszych"
  za produkcję osiągającą światowe standardy

  Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
  BG_F